Produktkategori
Kontakt oss
Quanzhou Neway Industrial Limited
Legg til: 6. etasje 3 # Bygning nr. C-3 Xunmei Industriområde Fengze, Quanzhou Fujian 362000 Kina
Tel: + 86-595-22519926
Fax: + 86-595-22519925
Mobil: +8613159026097
E-post: fb@newayil.com

Fiber Optic Extender

BFE1121: Fiber Optic Extender Converter - Sdi Extender Over Fiber - SFP-modul med LC-kontakt - SDI Equalization & Re-clocking - 20km Transmisjon - Fiber Optic til 3G-SDI Converter Transmitter Feature: 1) 20km Transmission Distance 2) Støtte 3Gbit Level A og Nivå B (alle formater) 3) ......
Chat nå

BFE1121: Fiber Optic Extender Converter

- Sdi Extender Over Fiber

- SFP-modul med LC-kontakt

- SDI Equalization & Re-clocking

- 20km overføring

- Fiberoptisk til 3G-SDI Converter Transmitter



Trekk:

1) 20km Transmisjon Avstand

2) Støtte 3Gbit nivå A og nivå B (alle formater)

3) SFP / LC Fiber Transmitter & Receiver

4) SDI Equalization og Re-clocking

5) 3G-SDI-inngang og Loopout på sender

6) Dual 3G-SDI utganger på mottaker

7) SDI Input Automatisk Switching SD, HD og 3G

8) USB strømforsyning

9) Broadcast Converter


spesifikasjon:

Signalformat

TILKOPLINGER

Transmitter SDI Video Input

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x1

SDI-utløpsutgang for senderen

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x1

Transmitter Fiber Optical Output

SFP-modul (LC) x1

Mottaker Fiber Optical Input

SFP-modul (LC) x1

Mottaker SDI Video Output

SD / HD / 3G-SDI (75Ω) x2

STANDARDER

Optisk fibermodul

SFP-modul: Hot-pluggerbar
Koblingsstil: LC
Fibertype: Enkeltmodus
Optisk bølgelengde: 1490 nm
Max.bandwidth: 3 Gbps
Optisk overføringseffekt: -6-0dBm
Mottaker følsomhet-22dBM

Enkel modus Maks
Optisk Fiber Compliance

20 km (12,5 miles) for 3G (1080P)
SMPTE 297M 2006

SDI Compliance

3Gbit LevelA & Level B (alle formater)
SMPTE 259M, SMPTE 292M, SMPTE424, SMPTE 296M
, SMPTE 274M, SMPTE 425M, ITU-R BT656.ITU-R BT.601

SDI Auto Switching
SDI Video Rate
SDI Color Space
SDI Equalization og Re-clocking
SDI Audio

Auto velger SD / HD / 3G-SDI på inngang
SD / HD / 3G-SDI
YUV, RGB
Ja, SDI-inngang og -utgang støtter opptil 120m for 3G-SDI
Støtter 16 kanaler innebygd

STØRRELSE

Dimensjon (LWD)
Vekt

71X41X23mm
200 + 200g

Makt

Makt
Power Comsumption
Spenningsområde

Micro USB
1,5 W
3.5-5VV

MILJØ

Driftstemperatur
Lager temperatur
Relativ luftfuktighet

--20 ℃ -60 ℃
-30 ℃ -70 ℃
0% -90% ikke kondenserende

Garanti

Garanti

3 års begrenset garanti


Applikasjon:



Hot Tags: fiberoptisk extender, Kina, leverandører, produsenter, engros, tilpasset, billig, kjøp, på lager
  • Newsletter
  • Produktkategori
  • Kontakt oss
    Quanzhou Neway Industrial Limited
    Legg til: 6. etasje 3 # Bygning nr. C-3 Xunmei Industriområde Fengze, Quanzhou Fujian 362000 Kina
    Tel: + 86-595-22519926
    Fax: + 86-595-22519925
    Mobil: +8613159026097
    E-post: fb@newayil.com
  • QR Code
  • Copyright © Quanzhou Neway Industrial Limited Alle rettigheter reservert.